mirco
17 بهمن 1401 - 17:22

رویای شیرین کودکان چگنی محقق شد/افتتاح کانون پرورش فکری پس از ۹ سال وقفه

استاندار لرستان گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان شهرستان چگنی که امروز آماده بهره‌برداری شده است، عملیات اجرایی آن از سال ۹۲ شروع شد اما به دلایل متعدد از جمله کمبود اعتبار از سال ۹۵ به بعد متوقف گردید.

به گزارش خبرگزاری فارس از چگنی، فرهاد زیویار عصر امروز در حاشیه افتتاح طرح‌های عمرانی این شهرستان و در جمع خبرنگاران، ضمن گرامی‌داشت دهه مبارک فجر، اظهار کرد: به سنت سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در دهه مبارک فجر مدیران دستگاه‌های اجرایی گزارشی از کارهای عمرانی و بهره‌برداری از پروژه‌های سرمایه‌گذاری شده را خدمت مردم شریف اطلاع‌رسانی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان شهرستان چگنی که امروز آماده بهره‌برداری شده است، عملیات اجرایی آن از سال ۹۲ شروع شد اما به دلایل متعدد از جمله کمبود اعتبار از سال ۹۵ به بعد متوقف گردید.

استاندار لرستان مجموع اعتبار هزینه شده برای ساخت و تکمیل کانون پرورش فکری شهرستان چگنی را ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان عنوان و تصریح کرد: تجهیز این مجموعه نیز طی ماه‌های اخیر با اعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی انجام شد.

زیویار بیان داشت: این اعتبار جدای از کمک‌های خیرین برای تکمیل کانون بوده و در مجموع برای راه‌اندازی و بهره‌برداری این پروژه ۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1022974